Процесор Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX (BX80684I59400F)
Відео 8Фото 2 | Очікується у продажу від 6 551 грн. Випущений на початку 2019 року процесор 9-го покоління є молодшим шестиядерним представником лінійки Coffee Lake Refresh серед моделей в комплектації з кулером (BOX). Він підходить для складання конфігурацій на базі материнських плат з сокетом LGA1151v2 і є одним з оптимальних рішень для створення ігрового комп'ютера початкового рівня. За своїми технічними параметрами процесор Intel Core i5-9400F BOX можна вважати злегка розігнаною (до частоти 2.9 ГГц замість 2.8 ГГц) версією раніше випущеного CPU Core i5-8400. Завдяки технології Turbo Boost 2.0 при навантаженнях максимальний розгін одного ядра може досягати позначки в 4.1 ГГц. Важливою особливістю процесора є апаратно відключене графічне ядро, що робить безальтернативною необхідність купівлі дискретної відеокарти. Об'єм кеш-пам...9;яті третього рівня становить 9 МБ. Двоканальний контролер оперативної пам'яті дозволяє комплектувати ПК 128 ГБ «оперативки» з частотою до 2666 МГц. |
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX |
|
Випущений на початку 2019 року процесор 9-го покоління є молодшим шестиядерним представником лінійки Coffee Lake Refresh серед моделей в комплектації з кулером (BOX). Він підходить для складання конфігурацій на базі материнських плат з сокетом LGA1151v2 і є одним з оптимальних рішень для створення ігрового комп'ютера початкового рівня. За своїми технічними параметрами процесор Intel Core i5-9400F BOX можна вважати злегка розігнаною (до частоти 2.9 ГГц замість 2.8 ГГц) версією раніше випущеного CPU Core i5-8400.
Завдяки технології Turbo Boost 2.0 при навантаженнях максимальний розгін одного ядра може досягати позначки в 4.1 ГГц. Важливою особливістю процесора є апаратно відключене графічне ядро, що робить безальтернативною необхідність купівлі дискретної відеокарти. Об'єм кеш-пам'яті третього рівня становить 9 МБ. Двоканальний контролер оперативної пам'яті дозволяє комплектувати ПК 128 ГБ «оперативки» з частотою до 2666 МГц.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
0 3 2 15 |
Для фулів хд + 1660ти хороша збірка рекомендую Холодний, не дорогий Не знайшов користуюся Intel i5-9400F BOX менше місяця |
Гарний процесор для ігор за власну ціну
. Це чум чум 7600к за ціною і продуктивністю Дешевий
Багато ядер Норм потоків Гарантія 3 роки Немає користуюся Intel i5-9400F BOX менше місяця |
Відмінний відсоток за свої гроші. У моїй збірці почувається чудово))
Процесор Intel Core i5-9600KF, Box (BX80684I59600KF) Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro, 6Gb (GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD) Материнська плата Asus TUF Z390-Plus Gaming (TUF Z390-PLUS GAMING) Оперативна пам'ять G.Skill DDR4 3200Mhz 16Gb (2x8Gb) Trident Z RGB (F4-3200C16D-16GTZR) Блок живлення CoolerMaster 750W, MWE Gold (MPY-7501-AFAAG-EU) Накопичувач SSD Samsung 860 Evo-Series, 250Gb (MZ-76E250BW) Жорсткий диск Western Digital Caviar Blue WD10EZEX, 1Tb (WD10EZEX) Кулер для процесора Deepcool GAMMAXX 400 Кулер для корпусу Arctic BioniX F140 White (ACFAN00096A) Корпус DeepCool Macube 310P, Black (Macube 310P BK) Норм ціна, якщо брати без вбудованого відеоядра (KF)
Продуктивність хороша навіть без розгону. аналогічний AMD буде трохи дешевше, хоча і переваг теж менше буде Иван: користуюся Intel i5-9600KF BOX кілька місяців |
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 BOX | від 7 869 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 OEM | від 4 313 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX | від 6 551 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F OEM | від 3 419 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500 BOX | від 5 455 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500 OEM | від 6 214 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500F OEM | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K BOX | від 5 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600KF OEM | від 6 911 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K OEM | від 6 340 грн. | 1 пропозиція |