Біти / торцеві голівки Intertool VT-1009
Intertool VT-1009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-1009
Усі ціни 12 →Intertool Intertool VT-1009 | 149 грн. |
Intertool Отвертка реверсионная Intertool с комплектом бит 6шт (VT-1009) | 149 грн. |
Викрутка Intertool VT-1009s – реверсивна 6 од. (DR-000004471) TRG-145953 | 172 грн. |
Викрутка реверсивна з комплектом насадок 6 од. INTERTOOL VT-1009 | 149 грн. |
Викрутка реверсійна з комплектом насадок 6 од., Intertool, VT-1009 | 251 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →