Надувний матрац Intex 58782 (58782SH)
Відео 1Фото 9 |
Intex 58782 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58782
Надувний пліт пальмовий листок Intex 58782 INT-58782 | 595 грн. |
Пляжний надувний матрац Intex 58782 «Лист», 213 х 142 см | 499 грн. |
Надувний пліт пальмовий листок Intex 58782 INT-58782 | 517 грн. |
Матрац пляжний надувний Intex Лист 213х142 см вініл Різнобарвний (IP-17037 | 436 грн. |
Матрац надувний Лист, Intex, 58782 | 711 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →