Надувне ліжко Intex 64114
Фото 5 |
Intex 64114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64114
Усі ціни 8 →Надувний матрас Intex 64114 (203 x 152 x 30см) INT-64114 | 2 087 грн. |
Надувне ліжко Intex 64114, 152 х 203 х 30 см, вбудований електронасос від | 1 649 грн. |
Надувний матрас Intex 64114 (203 x 152 x 30см) INT-64114 | 1 814 грн. |
Надувний матрац Intex 64114 (203 x 152 x 30см) | 2 050 грн. |
Надувне ліжко двомісне INTEX 64114 з вбудованим електронасосом USB, 203 x | 1 799 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →