Надувний матрац Intex 67999
Intex 67999 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель матраца різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти, тільки з матрацом, так і варіанти з подушками, електричними або механічними насосами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 67999
Усі ціни 23 →Надувной матрас Intex серый (67999) | 1 179 грн. |
Надувний матрац Intex 67999, 127 х 193 х 24 см. Полуторний, | 999 грн. |
Матрац надувний велюр Intex 67999 макс. навантаження 245 кг 127х193х24 см | 1 059 грн. |
Надувний матрац Intex 67999-1, 127 х 193 х 24 см, із двома подушками, насо | 1 299 грн. |
Надувний велюровий матрац Intex 67999 Camping Mat(193x127x24 см), Тришаров | 1 835 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →