Надувний матрац Intex 64760
Intex 64760 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64760
Надувний матрац Intex 64760 Pillow Rest Classic одномісний | 799 грн. |
Ліжко надувне велюр Intex 64760 76х191х25 см Зелене | 699 грн. |
Односпальний надувний матрац Intex 64760 (76 x 191 x 25 см) Downy Airbed + | 878 грн. |
Надувний матрац Intex 64760 (76 x 191 x 25 см) Односпальний + вбудований н | 821 грн. |
Надувний матрац, Intex (зелений), 64760 | 1 081 грн. |
Купувався матрац для використання не за призначенням (на морі). І щоб не купувати додатково насос хотілося матрац з вбудованим насосом, здавалося так буде економніше по речах і зручніше при використанні. Помилково це все з урахуванням польових умов. При накачуванні треба натискати ногою, відповідно матрац ерзає по землі. Чим більше його надуєш, тим більше він "літає" при підкачуванні. Звичайно в результаті рано чи пізно він таки знайде якусь гостру суху травинку або камінчик і з'явиться дірка (матеріал маломіцний). На жаль, заклеїти її нічим, тому що така дрібниця як ремкомплект, який коштує копійки, у комплекті не передбачено. При цьому всім вбудований насос надає зайву вагу та об'єм матрацу. А накачувати доводиться не менше 10 хвилин, тоді як звичайним ножним насосом можна впоратися і за хвилину. Втім для однієї поїздки на море цілком нормально за свою ціну. Але краще все ж таки не орієнтуватися на вбудований насос. І, звичайно ж, не використовувати у воді. Інакше він прогинається та втрачає форму. Ціна Безкорисний насос, не міцний, відсутній ремкомплект Юрий И: користуюся Intex 64760 більше року |
Краще спати на підлозі і не витрачати гроші, час та нерви на таку "зручність" жодних Щоночі використання з'являються дірки, так що прокидаєшся на підлозі. Зоя: користуюся Intex 64760 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →