Умивальник Laufen Pro S 812953 600 мм (8.1295.3.000.104.1)
Фото 3 |
Laufen Pro S 812953 550 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 812953 600 мм
Усі ціни 9 →Раковина підвісна 60 х 48 см Laufen Pro S (з 1-м отвором під змішувач) H81 | 10 544 грн. |
Раковина Laufen Pro S 60 см (H8129530001041) H8129530001041 | 10 544 грн. |
Раковина підвісна Laufen Pro S білий (H8129530001041) H8129530001041 | 6 520 грн. |
Laufen Pro A 60x38 H8129530001041 | 9 560 грн. |
Laufen Pro A 60x38 H8129530001041 | 9 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Laufen Pro S 812953
Ціни на Laufen Pro S 812953 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 812952 550 мм | від 8 505 грн. | 9 пропозицій | ||
Laufen Pro S 812953 600 мм | від 6 390 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →