Кухонний ніж IVO Classic 6058.18.13
IVO Classic 6058.18.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Classic 6058.18.13
Нож IVO Classic 18 см 6058.18.13 | 432 грн. |
Ніж IVO кухарський 18 см Classic (6058.18.13) | 432 грн. |
Ніж кухарський IVO Classic 18 см (6058.18.13) | 432 грн. |
Ніж IVO Classic кухарський 18 см (6058.18.13) | 432 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →