Кухонний ніж IVO Everyday 25142.08.01
IVO Everyday 25142.08.01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Everyday 25142.08.01
Нож IVO Every Day 7,5 см 25142.08.01 | 134 грн. |
Ніж IVO для чищення овочів зубчастий 7,5 см Every Day (25142.08.01) | 134 грн. |
Ніж IVO Every Day чищення 7,5 см (25142.08.01) | 134 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →