Кухонний ніж IVO Europrofessional 41061.30.03
IVO Europrofessional 41061.30.03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Europrofessional 41061.30.03
Ніж Ivo Europrofessional м'ясника професійний 30.5 см (41061.30.03) | 767 грн. |
Нож Ivo Europrofessional мясника профессиональный 30.5 см (41061.30.03) | 755 грн. |
Ніж м'ясника IVO Europrofessional професійний 30,5 см жовтий (41061.30.03) | 884 грн. |
Ніж доступний в 5 кольорах:
- 41061.30.02 - білий
- 41061.30.03 - жовтий
- 41061.30.05 - зелений
- 41061.30.07 - синій
- 41061.30.09 - червоний
Модификації IVO Europrofessional 41061.30.03
Ціни на IVO Europrofessional 41061.30.03 |
---|---|---|---|---|
IVO Europrofessional 41061.30.02 | від 755 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.30.03 | від 755 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.30.05 | від 755 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.30.07 | від 755 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.30.09 | від 755 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →