Кухонний ніж IVO Simple 115058.20.01
IVO Simple 115058.20.01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Simple 115058.20.01
Нож IVO Simple 20 см 115058.20.01 | 454 грн. |
Ніж IVO SIMPLE кухарський 20 см (115058.20.01) | 454 грн. |
Ніж кухарський IVO SIMPLE 20 см (115058.20.01) | 454 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →