Кухонний ніж IVO Everyday 25063.13.05
IVO Everyday 25063.13.05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Everyday 25063.13.05
Нож IVO Every Day 12,5 см 25063.13.05 | 272 грн. |
Ніж сантоку IVO Every Day 12,5 см зелений (25063.13.05) | 272 грн. |
Ніж IVO Every Day сантоку 12,5 см зелений (25063.13.05) | 272 грн. |
Модификації IVO Everyday 25063.13.05
Ціни на IVO Everyday 25063.13.05 |
---|---|---|---|---|
IVO Everyday 25063.13.03 | від 272 грн. | 4 пропозиції | ||
IVO Everyday 25063.13.05 | від 272 грн. | 7 пропозицій | ||
IVO Everyday 25063.13.07 | від 272 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →