Кухонний ніж IVO Classic 13022.08.13
IVO Classic 13022.08.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Classic 13022.08.13
Нож IVO Classic 7,5 см 13022.08.13 | 173 грн. |
Ніж IVO для чищення 7,5 см Classic (13022.08.13) | 173 грн. |
Ніж для чищення IVO Classic 7,5 см (13022.08.13) | 173 грн. |
Ніж IVO Classic для чищення 7,5 см (13022.08.13) | 173 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →