Кухонний ніж IVO Classic 13322.18.13
IVO Classic 13322.18.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Classic 13322.18.13
Нож IVO Classic 18 см 13322.18.13 | 421 грн. |
Кухонний ніж кухарський Ivo Classic 18 см (13322.18.13) | 454 грн. |
Ніж IVO Сантоку 18 см Classic (13322.18.13) | 421 грн. |
Ніж IVO кухарський 18 см Classic (13322.18.13) | 421 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →