Кухонний ніж Tramontina Affilata 23654/108
Фото 3 |
Tramontina Affilata 23654/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23654/108
Усі ціни 11 →Ніж Tramontina Affilata Chef 203мм (23654/108) | 415 грн. |
Нож Tramontina Affilata Chef 203мм (23654/108) | 415 грн. |
Нож TRAMONTINA AFFILATA нож Chef 203 мм инд.блистер (23654/108) 23654/108 | 415 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata Chef 203 мм Black (23654/108) 23654/108 | 433 грн. |
TRAMONTINA Affilata 23654/108 | 439 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →