Кухонний ніж IVO Everyday 25142.10.01
IVO Everyday 25142.10.01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Everyday 25142.10.01
Нож IVO Every Day 10 см 25142.10.01 | 144 грн. |
Ніж IVO для чищення овочів зубчастий 10 см Every Day (25142.10.01) | 144 грн. |
Ніж IVO Every Day для чищення 10 см (25142.10.01) | 144 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →