Кухонний ніж IVO Butchercut 32061.24.01
IVO Butchercut 32061.24.01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Butchercut 32061.24.01
Ніж м'ясника Ivo Butchercut 24см (32061.24.01) | 630 грн. |
Нож мясника Ivo Butchercut 24см (32061.24.01) | 620 грн. |
Нож IVO Butchercut 24 см 32061.24.01 | 726 грн. |
Ніж м'ясника IVO BUTCHERCUT професійний 24 см (32061.24.01) | 726 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →