Кухонний ніж IVO Everyday 325022.10.03
IVO Everyday 325022.10.03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Everyday 325022.10.03
Набір кухонних ножів Ivo Every Day для овочів 12 ін.10 см (325022.10) | 1 550 грн. |
Набор кухонных ножей Ivo Every Day для овощей 12 пр.10 см (325022.10) | 1 512 грн. |
Набір ножів для чищення овочів IVO Every Day 10 см (325022.10) | 1 814 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →