Кухонний ніж Tramontina Cor&Cor 23462/154
Tramontina Cor&Cor 23462/154 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Cor&Cor 23462/154
Усі ціни 9 →Нож TRAMONTINA COR & COR нож 102мм д/томатов-1шт белая ручка инд.бл (23462 | 239 грн. |
TRAMONTINA 23462/154 | 199 грн. |
Tramontina 23462/154 | 116 грн. |
Tramontina Cor & Cor 102мм White (23462/154) Cor&Cor102ммWhite(23462/154) | 109 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Cor&Cor для томатів 102 мм White (23462/154) | 116 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →