Кухонний ніж IVO Europrofessional 41039.20.05
IVO Europrofessional 41039.20.05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Europrofessional 41039.20.05
Ніж Ivo Europrofessional м'ясника профессинальной 20.5 см (41039.20.05) | 635 грн. |
Нож Ivo Europrofessional мясника профессинальный 20.5 см (41039.20.05) | 625 грн. |
Ніж м'ясника IVO Europrofessional профессинальной 20,5 см зелений (41039.2 | 731 грн. |
Ніж м'ясника IVO Europrofessional професійний 20,5 см зелений (41039.20.05 | 731 грн. |
Ніж доступна в 6 кольорах:
- 41039.20.01 - чорний
- 41039.20.02 - білий
- 41039.20.03 - жовтий
- 41039.20.05 - зелений
- 41039.20.07 - синій
- 41039.20.09 - червоний
Модификації IVO Europrofessional 41039.20.05
Ціни на IVO Europrofessional 41039.20.05 |
---|---|---|---|---|
IVO Europrofessional 41039.20.02 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.03 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.05 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.07 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.09 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.01 | від 702 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →