Кухонний ніж IVO Europrofessional 41039.20.01
702 грн. Купити! Ніж м'ясника IVO Europrofessional 20 см професійний (41039.20.01)Маркетплейс: Rozetka.ua WMCЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
IVO Europrofessional 41039.20.01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Ніж доступний у 6 кольорах:
- 41039.20.01 - чорний
- 41039.20.02 - білий
- 41039.20.03 - жовтий
- 41039.20.05 - зелений
- 41039.20.07 - синій
- 41039.20.09 - червоний
Модификації IVO Europrofessional 41039.20.01
Ціни на IVO Europrofessional 41039.20.01 |
---|---|---|---|---|
IVO Europrofessional 41039.20.02 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.03 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.05 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.07 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.09 | від 625 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.20.01 | від 702 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →