Навушники
Poly Blackwire C3210-A
Відео 1Фото 3 |
Poly Blackwire C3210-A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire C3210-A
Усі ціни 8 →Гарнітура Plantronics Blackwire С3210 USB-A (209744-201) | 1 619 грн. |
Навушники Plantronics Blackwire C3210 USB-A (209744-201) 209744-201 | 1 624 грн. |
Plantronics BLACKWIRE 3320 Гарнітура 209744-201 | 2 280 грн. |
Спеціалізована гарнітура Plantronics C3210-A 209744-201 209744-101 | 1 678 грн. |
Спеціалізована гарнітура Plantronics C3210-A 209744-201 | 1 543 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →