Навушники
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC (4999-829-209)
Відео 2Фото 8 |
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC
Усі ціни 8 →Наушники Jabra Evolve 20 Uc Stereo (4999-829-209) | 1 913 грн. |
Jabra Evolve 20 UC Stereo Black (4999-829-209) 4999-829-209 | 2 089 грн. |
Спеціалізована гарнітура Jabra Evolve 20 UC Stereo (4999-829-209) 4999-829 | 1 926 грн. |
Гарнітура Jabra Evolve 20 UC Stereo (4999-829-209) Evolve 20 UC Stereo (49 | 2 068 грн. |
Навушники Jabra Evolve 20 UC Stereo (4999-829-209) | 2 131 грн. |
ще 3 пропозиції
хороша чутність, зручний пульт, немає дискомфорту при тривалому використанні підключення тільки USB Валерій O.: користуюся Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Stereo MS — модель оптимізована для роботи з Microsoft Lync
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
З мінусів тільки USB вхід, але є аналогічні моделі, в яких 3.5. вхід витягується з пульта управління, але при цьому ви втрачаєте функцію пульта.
З плюсів гарнітура йде в якісному чохлі, зручно носити з собою і не хвилюватися про безпеку. Для бізнес-цілей річ незамінна, для прослуховування музики і тільки є сенс подивитися інші варіанти.