Навушники
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo with Charging Stand
Відео 8Фото 54 |
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo with Charging Stand |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення.
Інші комплектації моделі: Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo, Jabra Evolve2 55 Link380c MS Stereo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo with Charging Stand
Усі ціни 15 →Наушники Jabra Evolve2 55 LINK380A Ms Stereo (25599-999-989) | 10 660 грн. |
Навушники з мікрофоном JABRA Evolve2 55 LINK380A MS Stereo (25599-999-989) | 8 365 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 55 Link380a MS Stereo (25599-999-989) | 10 757 грн. |
Jabra Evolve2 55, Link380a MS Stereo Stand 25599-999-989 | 11 244 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 55 Link380a MS Stereo (25599-999-989) 25599-999-9 | 11 244 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →