Витяжка VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC чорний
Фото 6 |
VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC чорний 2022 рік |
|
Чорна кухонна витяжка марки VENTOLUX 2022 року випуску - це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. Модель із корпусом із емальованої сталі має ширину 52.5 см і повністю вбудовується у шафу над варильною поверхнею (або плитою). Вона здатна працювати на відведення забруднень, що утворюються при приготуванні їжі, або рециркуляцію. У першому випадку знадобиться тільки комплектний алюмінієвий жировловлювач, а в другому - потрібно буде докупити активні фільтри (вугільні), відповідальні за очищення повітря.
Кухонна витяжка VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC оснащена 65-ватним мотором, продуктивність якого досягає 700 м³/год. Але слід враховувати, що при підключенні приладу до повітропроводу (роботі на відведення) загальна продуктивність неминуче знизиться. Звичайно модель підтримує 3 швидкості обертання вентилятора, а для їх вибору є традиційна кнопкова панель управління. Вона, серед іншого, дозволяє включити додаткове освітлення, представлене енергоефективними світлодіодними елементами. Ще варто відзначити, що у продажу зустрічаються версії в іншому кольорі, у тому числі білому та сріблястому (під нержавіючу сталь).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC чорний
Усі ціни 23 →Витяжка кухонна Ventolux Punto 52 BK (700) PB PC чорна 2059765962977 | 2 999 грн. |
Ventolux Ventolux PUNTO 52 BK (700) PB PC 5861 | 2 999 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 BK (700) PB PC | 2 999 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BK (700) PB PC | 2 999 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BK (700) PB PC | 2 999 грн. |
Модификації VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC
Ціни на VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 52 WH 700 PB PC білий | від 2 799 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 52 X 700 PB PC нержавіюча сталь | від 3 149 грн. | 27 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 52 BK 700 PB PC чорний | від 2 879 грн. | 28 пропозицій |