Витяжка VENTOLUX Box 60 IX 650 PB нержавіюча сталь
Фото 5 |
VENTOLUX Box 60 IX 650 PB нержавіюча сталь 2020 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Потужна кухонна витяжка з довговічним електродвигуном, механічною системою управління та енергоефективним LED-світильником. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований обслуговування кухонь середньої площі (10-16 м²). Встановлюється в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимою лише горизонтальну робочу поверхню, кнопкову панель керування та розсіювач LED-підсвічування.
Ширина корпусу витяжки VENTOLUX Box 60 IX 650 PB дорівнює 60 см і добре поєднується з популярними розмірами кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Видима робоча поверхня пристрою виготовлена з нержавіючої сталі, яка очищається за допомогою спеціальних засобів побутової хімії. Інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування з повним зворотним зв'язком дозволяє вибирати три режими продуктивності та увімкнути/вимкнути LED-підсвічування (2х1 Вт) та встановити таймер автоматичного відключення. Перша швидкість створює помірний рівень шуму, який стане перешкодою для розмови чи перегляду телевізора. Максимальна продуктивність на третій швидкості (650 м³/год) допоможе швидко провітрити кухню. Комплектується алюмінієвим фільтром, що миється, і зворотним клапаном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Box 60 IX 650 PB нержавіюча сталь
Вытяжка Ventolux box 60 inox (650) pb | 2 935 грн. |
Ventolux BOX 60 INOX (650) PB BOX60INOX(650)PB | 2 345 грн. |
Витяжка VENTOLUX BOX 60 INOX (650) PB | 2 935 грн. |
Витяжка ventolux box 60 inox (650) pb | 2 994 грн. |
Витяжка Ventolux BOX 60 INOX (650) PB | 2 930 грн. |
Модификації VENTOLUX Box 60 IX 650 PB
Ціни на VENTOLUX Box 60 IX 650 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Box 60 IX 650 PB нержавіюча сталь | від 2 345 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Box 60 BK 650 PB чорний | від 2 389 грн. | 3 пропозиції |