Диск Japan Racing JR37 8,5x19/5x120 ET30 DIA72,6
Відео 15Фото 73 | від 13 984 до 17 089 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Japan Racing JR37 27
Характеристики
Japan Racing JR37 8,5x19/5x120 ET30 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing JR37 8,5x19/5x120 ET30 DIA72,6
Сортувати
Japan Racing JR37 (R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA72.6) платина | 15 007 грн. |
Диски Japan Racing JR37 8,5x19 5x120 ET30 DIA72,6 (platinum) | 14 819 грн. |
JAPAN RACING JR37 platinum (R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA72.6) | 13 984 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 19 5x120 ET30 DIA72.6) Bronze На замовлення з Єв | 14 162 грн. |
Литі диски Japan Racing JR37 R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA72.6 (platinum) | 15 914 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 19 5x120 ET30 DIA72.6) Glossy Black На замовленн | 14 162 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 19 5x120 ET30 DIA72.6) Hyper Black На замовлення | 14 162 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 19 5x120 ET30 DIA72.6) Silver Machined На замовл | 14 162 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 19 5x120 ET30 DIA72.6) Custom Finish На замовлен | 17 089 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі