Диск Japan Racing SL01 10,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 16Фото 90 | від 15 899 до 19 426 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Japan Racing SL01 43
Характеристики
Japan Racing SL01 10,5x19/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Japan Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Japan Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing SL01 10,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
JAPAN RACING SL01 matt black (R19 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 15 899 грн. |
Japan Racing SL01 (10.5J x 19 5x120 ET35 DIA72.6) Gun Metal На замовлення | 16 503 грн. |
JAPAN RACING SL01 matt bronze (R19 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 15 899 грн. |
JAPAN RACING SL01 matt gun metal (R19 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 15 899 грн. |
Japan Racing SL01 (10.5J x 19 5x120 ET35 DIA72.6) Matt Gun Metal На замовл | 16 503 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі