Умивальник Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905 600 мм
Фото 4 |
Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905 600 мм
Раковина Jaquar Laguna 60 см (LAS-WHT-91905) LAS-WHT-91905 | 4 457 грн. |
Jaquar Jaquar Раковина LAGUNA 60х38см, на стільницю,квадратна - LAS-WHT-91 | 4 457 грн. |
Умывальник Jaquar Laguna 60*38 см LAS-WHT-91905 | 4 458 грн. |
Раковина JAQUAR Laguna LAS-WHT-91905 біла | 4 457 грн. |
Модификації Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905
Ціни на Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905 |
---|---|---|---|---|
Jaquar Laguna 38 LAS-WHT-91901 380 мм | від 3 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Jaquar Laguna 45 LAS-WHT-91903 450 мм | від 4 056 грн. | 3 пропозиції | ||
Jaquar Laguna 60 LAS-WHT-91905 600 мм | від 4 457 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →