Умивальник Jaquar Continental 48 CNS-WHT-701 485 мм
Jaquar Continental 48 CNS-WHT-701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Continental 48 CNS-WHT-701 485 мм
Раковина Jaquar Continental 43 см (CNS-WHT-701) CNS-WHT-701 | 1 807 грн. |
Умывальник Jaquar Continental 48x37 CNS-WHT-701 | 1 807 грн. |
Раковина JAQUAR Continental CNS-WHT-701 біла | 1 807 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →