Литий диск LegeArtis Concept-LX525 8x19/5x114,3 ET30 DIA60,1
від 8 834 до 8 868 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-LX525 2
Характеристики
LegeArtis Concept-LX525 8x19/5x114,3 ET30 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-LX525 8x19/5x114,3 ET30 DIA60,1
LegeArtis LX525 (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) GMF | 8 868 грн. |
Replica LegeArtis Replica LegeArtis LX525 8x19 5x114.3 ET30 DIA60.1 GMF | 8 856 грн. |
Replica LegeArtis LX525 8x19 5x114.3 ET30 DIA60.1 GMF | 8 834 грн. |
Закрити
Схожі