Литий диск JH LB0189 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
від 6 332 до 7 644 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації JH LB0189 1
Характеристики
JH LB0189 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH LB0189 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
JH LB0189(HP671) R18 W7 PCD5x114,3 ET38 DIA67.1 BMF | 6 836 грн. |
JH LB0189 7x18 5x114.3 ET38 DIA67.1 BMF | 7 067 грн. |
JH LB0189 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 BMF | 6 558 грн. |
JH JH JH-LB0189(HP671) (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1) BMF | 7 449 грн. |
Диски JH LB0189 7x18 5x114,3 ET38 DIA67,1 (BMF) | 6 349 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі