Литий диск AUTEC Skandic 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA70,1
Відео 2Фото 12 | від 6 380 до 9 482 грн. Порівняти ціни 35 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 141
Характеристики
AUTEC Skandic 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Skandic R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA70.1 (brilliant silv | 6 752 грн. |
Autec Skandic 7.5x18 5x114.3 ET38 DIA70.1 S | 6 409 грн. |
Autec Skandic (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA70.1) brilliant silber | 6 590 грн. |
Диски Autec Skandic 7,5x18 5x114,3 ET38 DIA70,1 (brilliant silver) | 6 751 грн. |
Autec Skandic 7.5x18 5x114.3 ET38 DIA70.1 S | 7 000 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі