Вантажна шина Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M
Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147M | 13 444 грн. |
Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147M | 13 431 грн. |
Starmaxx DH100 (ведущая ось) 295/60 R22.5 150/147M | 13 446 грн. |
Модификації Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M
Ціни на Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L | від 11 842 грн. | 14 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M | від 13 431 грн. | 3 пропозиції | ||
Starmaxx DH100 315/60 R22.5 152L | від 13 147 грн. | 13 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 315/60 R22.5 156L | від 14 869 грн. | 1 пропозиція |