Вантажна шина Jinyu JD575 245/70 R19.5 144J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 245/70 R19.5 144J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 245/70 R19.5 144J
Усі ціни 19 →Jinyu JD575 (ведуча вісь) 245/70 R19.5 144/142J | 7 596 грн. |
Jinyu JD575 (ведущая) (245/70R19.5 144J) | 7 023 грн. |
Jinyu JD575 (приводная) 245/70 R19.5 144/142J 18PR | 6 800 грн. |
Jinyu JD575 245/70 R19.5 144/142J | 6 935 грн. |
Jinyu JD575 (Ведущая) (245/70R19.5 144/142J) | 6 666 грн. |
ще 14 пропозицій