Вантажна шина Triangle TR689A 245/70 R19.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR689A 245/70 R19.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR689A 245/70 R19.5 135L
Усі ціни 9 →Triangle TR689A (ведуча вісь) 245/70 R19.5 135/133L | 6 505 грн. |
Triangle TR689A (ведущая) (245/70R19.5 135L) | 7 015 грн. |
Triangle TR689A (приводная) 245/70 R19.5 135/133L 16PR | 6 827 грн. |
Грузовые шины Triangle TR689A (ведущая) 245/70 R19.5 135/133L 16PR 1000498 | 7 125 грн. |
Triangle TR689A (245/70R19.5 135L) | 7 381 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди