Кулі й патрони JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 150 pcs
JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 150 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 150 pcs
Свинцовые пули JSB Exact King, 6,35 мм, 1,645 г, 150 шт/уп(546298-150) | 458 грн. |
Пули пневматические JSB Exact King 6,35 mm 1,645 г 150 шт/уп (546298-150) | 458 грн. |
Свинцеві кулі JSB Diablo Exact King 1.645 р 150 шт (1453.05.54) | 458 грн. |
Кулі пневматичні JSB Exact King 6,35 мм 1,645 г 150 шт/уп (546298-150) | 458 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →