Кулі й патрони JSB Exact Jumbo 5.51 mm 1.03 g 500 pcs
JSB Exact Jumbo 5.51 mm 1.03 g 500 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact Jumbo 5.51 mm 1.03 g 500 pcs
Свинцеві кулі JSB Diabolo Exact Jumbo 1.03 г 500 шт (1453.05.20) | 792 грн. |
Кулі пневматичні JSB Exact Jumbo, 500 шт/уп, 1,03 г, 5,5 мм (1453.05.50) | 726 грн. |
Свинцеві кулі JSB Diabolo Exact Jumbo 1.03 р 500 шт (1453.05.49) | 726 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →