Кулі й патрони JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5.52 mm 1.17 g 250 pcs
JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5.52 mm 1.17 g 250 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5.52 mm 1.17 g 250 pcs
Свинцовые пули JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5.52 мм, 1.175 г 250 шт (5462 | 396 грн. |
Пули пневматические JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5,52 мм (250 шт) (546287 | 396 грн. |
Кулі пневматичні JSB Diabolo Exact Jumbo Heavy 5,52 мм (250 шт) (546287-25 | 396 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →