Варильна поверхня Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo бежевий
Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo бежевий бежевий графіт |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo бежевий
Усі ціни 24 →Kaiser Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo | 24 099 грн. |
Варильна поверхня газова Kaiser KG9325ElfEmTurbo | 24 199 грн. |
Варочная поверхность Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo | 22 518 грн. |
KAISER KG 9325 ElfEm Turbo | 22 099 грн. |
Газовая варочная поверхность Kaiser kg 9325 ElfEm Turbo | 24 736 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo
Ціни на Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo |
---|---|---|---|---|
Kaiser KG 9325 ElfEm Turbo бежевий | від 22 099 грн. | 24 пропозиції | ||
Kaiser KG 9325 Em Turbo графіт | від 21 222 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →