Мийка високого тиску Karcher K 4 Premium Full Control
Відео 12Фото 8 |
Karcher K 4 Premium Full Control |
|
Багатофункціональна і надійна побутова мінімийка високого тиску з асинхронним (безщітковим) електродвигуном, довговічним насосом і армованим шлангом високого тиску, позиціонується виробником в нижній сегмент середнього цінового діапазону. Може послужити відмінним інструментів для домашнього використання з інтенсивністю застосування близько 2-3 рази на тиждень. Завдяки подібному пристрою можна легко і просто доглядати за автомобільною технікою, мопедами і велосипедами, очищати від забруднень і нашарувань Садовий інвентар і невеликі сільськогосподарські машини (мотоблок або мотокультиватор).
Потужний струмінь мінімийки Karcher K 4 Premium Full Control поверне колишній вигляд забрудненої асфальтованої або Мощеної каменем доріжці, видалить пил з фасаду будинку, огорожі та інших будівельних або декоративних конструкцій з міцних матеріалів (металу, каменю, пластику, дерева та ін). Модель здатна розвивати продуктивність до 420 л/ч.є вбудована ємність для хімії (піни), також передбачена можливість забору як води, так і хімії безпосередньо з різних ємностей. Довжина робочого шланга хоч і становить середні 6 м, але при цьому все ж передбачений барабан для його швидкого намотування і зручного зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 4 Premium Full Control
Усі ціни 9 →Мінімийка високого тиску Karcher K 4 Premium Full Control (1.324-100.0) | 11 600 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 4 Premium Full Control (1.324-100.0) 1. | 13 050 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K4 Premium Full Control 1.324-100 | 11 275 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 4 Premium Full Control (1.324-100.0) | 11 899 грн. |
Karcher K4 Premium Full Control 1.324-100.0 | 11 000 грн. |