Акустична система KEF R8 Meta
![]() |
KEF R8 Meta |
|
|
Розширення акустичної системи за допомогою Dolby Atmos.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KEF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KEF R8 Meta
Усі ціни 7 →KEF KEF R8 Meta Walnut | 97 240 грн. | ![]() |
Kef R8 Meta Dolby Atmos | 78 000 грн. | ![]() |
| 52 820 грн. |
KEF KEF R8 Meta White Gloss | 97 240 грн. | ![]() |
KEF KEF R8 Meta Black Gloss | 97 240 грн. | ![]() |
| 52 820 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →