Литий диск KESKIN KT17 Hurricane 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 10 | від 9 668 до 13 077 грн. Порівняти ціни 34 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації KESKIN KT17 Hurricane 36
Характеристики
KESKIN KT17 Hurricane 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT17 Hurricane 8,5x19/5x112 ET45 DIA72,6
Сортувати
Keskin KT17 Hurricane R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 Black Front Polished | 10 540 грн. |
Keskin KT17 HURRICANE (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA72.6) MATT BLACK На замовле | 12 218 грн. |
Keskin KT17 W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA72.6 MBP | 12 022 грн. |
Keskin KT17 HURRICANE (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA72.6 ) | 12 437 грн. |
Keskin KT17 Hurricane R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.6 Matt Black Lip Polish | 10 322 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі