Штампований диск KFZ 130402 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1
від 3 022 до 3 207 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 130402 1
Характеристики
KFZ 130402 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 130402 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1
Сортувати
ALST (KFZ) 130402 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA66 S | 3 022 грн. |
Диск KFZ 130402 silver R16 W6,5 PCD5x114,3 ET50 DIA66 | 3 088 грн. |
ALST (KFZ) 130402 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA66 S | 3 207 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 130402 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA66 S | 3 065 грн. |
Закрити
Схожі