Велосипед Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S (SKD-42-17)
Фото 3 |
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S
Велосипед 26" Pride STELLA 6.1 рама - S 2024 помаранчевий SKD-42-17 | 13 560 грн. |
Велосипед 26" Pride Stella 6.1 (2022) оранжевый S (160-170 см) SKD-42-17 | 12 800 грн. |
Pride Велосипед Pride STELLA 6.1 26" рама S (2022) Оранжевый SKD-42-17 | 12 800 грн. |
Велосипед 26 Pride Stella 6.1 2023 16 оранжевый SKD-42-17 | 12 800 грн. |
Модификації Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S
Ціни на Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame M | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS | від 13 560 грн. | 1 пропозиція |