Набір інструментів Yato YT-1335
Yato YT-1335 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1335
Усі ціни 11 →Набор 6-гранных торцевых головок 3/4" 19-50 мм Yato, 21 шт YT-1335 | 9 196 грн. |
Набор инструмента Yato 3/4" 20ед. 6PT (YT-1335) | 8 500 грн. |
Набір головок торцевих YATO 3/4" М19-50мм 21шт (YT-1335) | 7 162 грн. |
Yato Набор головок торцевых Yato 3/4", 19-50 мм с инструментами, 21 шт (YT | 8 360 грн. |
Набір інструментів Yato YT-1335 | 8 075 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →