Біти / торцеві голівки KING TONY 6325CR01
KING TONY 6325CR01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 6325CR01
Усі ціни 8 →Набор торцевых головок 22-50 мм 3/4" King Tony в кейсе, 25 шт 6325CR01 | 10 499 грн. |
Набор инструмента King Tony 3/4" 25ед. 6РТ, 12РТ (6325CR01) | 12 008 грн. |
Набор головок KING TONY 3/4" 25 шт. 22-50 мм 7/8"-2" (шестигранный, 12-гра | 10 340 грн. |
Набір інструментів KING TONY 3/4" 25 шт. 22-50 мм 7/8"-2" (шестигранних, 1 | 12 008 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 3/4" 25 шт. 22-50 мм 7/8"-2" (шести | 12 008 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок KING TONY 6325CR01:
- Торцеві голівки 12 граней: 7/8 , 15/16 , 1 , 1-1/8 , 1-3/16 , 1-5/16 , 1-3/8 , 1-7/16 , 1-5/8 , 1-3/4 , 1-7/8 , 2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →