Набір інструментів Intertool ET-6077
Відео 4Фото 8 |
Intertool ET-6077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6077
Усі ціни 17 →Набір інструментів Intertool ET-6077 77шт | 2 029 грн. |
Набор инструмента Intertool ET-6077 | 2 002 грн. |
Комплект інструментів Intertool 77 предметів (ET-6077) | 2 159 грн. |
Intertool Intertool ET-6077 117080 | 2 399 грн. |
Набір інструментів Intertool 1/4 ", 1/2", 77 предметів (ET-6077) | 2 120 грн. |
ще 12 пропозицій
Автомобіль така штука, що поки він новий, то ти їздиш на ньому, а коли старіє, то він на тобі. Ось і мій ВАЗ-2112, якому цього року виповнюється 14 років, вимагає до себе все більше уваги. Ще три роки тому я найчастіше відганяв машину в сервіс і не парився, але зараз із доходами все стало настільки погано, що доводиться згадувати молодість та навички, отримані під батьківською вазівською "шісткою". А який ремонт може бути без гарного набору інструменту. Щоб відразу закрити це питання взяв такий набір від Intertool. Інструмент вони роблять недорогим, але досить якісним – важливим фактором вибору була саме доступна ціна. Відмінний набір ключів та торцевих головок. Ключі в кількості 11 штук мають комбіновану конструкцію, тобто з одного боку ключ класичний ріжковий, а з іншого накидний. Торцеві головки з напівдюймовою та чвертьдюймовою посадкою також представлені в широкому асортименті: від дрібних 4 до великих 32 мм. Мої потреби ця різноманітність перекриває повністю. Є свічкова головка, два карданні шарніри і комір з плаваючою головкою. Стали в нагоді деякі торцеві шестигранні ключі. Відмінний набір біт з двох десятків біт (під шліц, хрест, зірку та шестигранник). Метал, з якого виготовлений інструмент, якісний, за рік експлуатації зносу майже немає. Валіза візуально справляє враження дешевої китайської нісенітниці. Пластик місцями погано оброблений, хоча його товщина та міцність питань не викликають. У комплекті є добрий вибір біт, але немає викрутки. Дивне рішення, через яке доводиться городити город із біти-перехідника-подовжувача-тріскачки (або комірця). |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →