USB-флешка Kingston IronKey S1000 Enterprise 128 ГБ (IKS1000E/128GB)
Фото 5 |
Kingston IronKey S1000 Enterprise 128Gb 4 ГБ128 ГБ |
|
Пило - та вологозахист. Високий рівень апаратного захисту даних (відповідність стандартам FIPS 140-2 Level 3, GLBA, HITECH тощо)
Централізоване адміністрування через ПО IronKey EMS (потрібна ліцензія)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey S1000 Enterprise 128 ГБ
Kingston IronKey S1000 128GB biała (IKS1000E128GB) | 60 800 грн. |
Kingston IronKey S1000 128GB biała (IKS1000E128GB) | 62 320 грн. |
Kingston IronKey S1000 128GB biała (IKS1000E128GB) | 63 840 грн. |
Модификації Kingston IronKey S1000 Enterprise
Ціни на Kingston IronKey S1000 Enterprise |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey S1000 Enterprise 4 ГБ | від 10 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey S1000 Enterprise 128 ГБ | від 60 800 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо