Зимова шина Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110Q
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110Q
Ціни на Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110Q |
---|---|---|---|---|
Kleber Transalp 2 205/75 R16C 104R | від 4 221 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110Q | від 4 576 грн. | 1 пропозиція | ||
Kleber Transalp 2 205/75 R16C 110R | від 4 231 грн. | 23 пропозиції | ||
Kleber Transalp 2 205/75 R16C 113R | від 4 268 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →